הפקת כנסים

הרעיון של ייצור הכנס יש היבטים רבים. מפיק כנסים חייב להיות מסוגל לתקשר את החזון של מארגן הכנס לבעלי העניין, להשיג את הרכישה שלהם ולקבל מהם משוב. הם גם חייבים להיות מסוגלים לעצב אתר ועלון. מפיקי הכנס חייבים להיות מסוגלים להעביר את המסר של מארגן הכנס ולוודא שהאירוע יזכה להצלחה מסחרית.

מה כרוך בהפקת כנסים?

הפקת כנסים היא תהליך של ארגון והפקת כנסים. מטרת עבודה זו היא להפוך את הכנסים לבלתי נשכחים ומעוררי השראה. צוות ההפקה באמ. ג. מציע שירותי הפקה וניהול אירועים מלאים בכנס. הידע המומחה שלהם, ניסיון, כשרון יצירתי להבטיח כנסים הם בלתי נשכחים ומעוררי השראה. הם מציעים גם שירות אישי וערך.

כנס המפיקים לעבוד עבור מגוון רחב של ארגונים שונים. חלקם עובדים בחברת הוצאה לאור, ומפעילים אירועים כדי למשוך קוראים ולגדול את המותג שלהם. מפיקי כנסים אחרים עובדים עבור עמותה או מוסד ואחראים לוודא שהאירועים שהם מייצרים מרתקים ובעלי תוכן רלוונטי. תפקיד זה דורש תקשורת חזקה ומיומנויות בינאישיות.

תהליך התכנון מתחיל ביצירת הצעת כנסים. זה חייב לכלול פרטים על נותני חסות, דוברים ונושאים מרכזיים. זה גם כרוך בפיתוח כלים לעסוק משוב נציג. בנוסף, אולמות כנסים צריכים להתאים למטרת הכנס. לדוגמה, הם חייבים להיות מספיק מקום לרשת ולהיות נגיש לכל הנציגים. המארגנים צריכים גם לתכנן כיצד הם יספקו את התוכן.

מפיק כנסים צריך לבנות מערכות יחסים עם מנהיגי התעשייה ולמשוך דוברים רלוונטיים. הם צריכים לפקח כל הזמן על מגמות ומשפיעים כדי להבטיח את הצלחת האירוע. בנוסף, עליהם להיות בעלי ניסיון בשיווק ותקשורת כדי להגדיר את קהל היעד ולתקשר איתם ביעילות. מפיק הכנס צריך להיות באתר גם במהלך האירוע כדי לוודא שהוא פועל בצורה חלקה ושכל הדוברים נראים היטב.

מה עושה מפיק כנסים?

מפיק כנסים הוא אדם שמייצר כנסים ואירועים. הם חייבים להיות תקשורת מעולה ומיומנויות בינאישיות. הם חייבים להיות גם מבחינה מסחרית. עליהם לזהות נושאים שימשכו נציגים וספונסרים משלמים. מפיק הכנס צריך להיות בעל רקע אקדמי חזק בתחום מחקר כבד.

בנוסף להכנת הצעות מקיפות, על מפיקי הכנסים לנהל משא ומתן עם נותני שירותים ולפתח לוחות זמנים לאירועים. הם גם מפתחים חומרי קידום מכירות לאירועים ומוצאים נותני חסות לכנסים. עליהם גם לשמור על תיעוד מתאים לכל כנסים. הם גם מנהלים משא ומתן על דמי רמקולים ושולחים מכתבי תודה לרמקולים. תפקידיהם נרחבים, ומחייבים אותם לעבוד עם צוותים חוצה תפקודים ולהשלים משימות מרובות בתוך מועדים צפופים. כישוריהם כוללים גם משא ומתן עם ספקים, הבטחת הכנס עומד בדרישות התקציב וסיוע בהכנת תקציב הכנס.

מפיק הכנס אחראי גם על משיכת דוברים רלוונטיים ובניית קשרים עם אנשים בענף. עליהם להיות מודעים כל הזמן למגמות ולהשפעות בענף. באופן אידיאלי, יש להם ניסיון שיווקי כלשהו, כך שהם יכולים להגדיר את קהל היעד שלהם ולפתח חומר תקשורת. הם חייבים להיות גם באתר באירוע כדי להבטיח שהאירוע יזרום בצורה חלקה ודוברים יטופלו.

מפיקי הכנס חייבים להיות מוקפדים, יצירתיים ובקיאים. הם מתכננים, מעצבים ומספקים כנסים ואירועים. הם עובדים עם צוותי ניהול ומכירות הכנס כדי להבטיח שהאירוע עומד בציפיות ועומד ביעדים. ייתכן שיש להם גם חובות דיווח להנהלה הבכירה ולדירקטוריון.

מה הם יסודות הייצור בכנס?

הפקת כנסים יכולה להיות קריירה מאתגרת ותובענית. לעתים קרובות תצטרך לעמוד במספר מועדים, ולעתים קרובות תעבוד על מספר פרויקטים שונים בבת אחת. כתוצאה מכך, תצטרך את האנרגיה לעבוד על כל אחד מהם לפי הצורך. אתה גם צריך את הידע הנכון וניסיון לעשות את העבודה היטב.

תצטרך גם להיות בעל ניסיון במשיכת דוברים רלוונטיים ובניית מערכות יחסים בענף שלך. יהיה עליך להיות מודע למגמות ולנושאים הנוכחיים, כמו גם מי קהל היעד שלך. אתה גם צריך קצת ניסיון שיווקי, כפי שהוא יעזור לך להגדיר את קהל היעד שלך וליצור חומרים שיווקיים. לבסוף, יהיה עליך לוודא כי הכנס פועל בצורה חלקה וכי הדוברים מטופלים היטב.

לאחר שתקבע מי הם משתתפי הכנס שלך, תצטרך למצוא נותני חסות. כאשר מחפשים נותני חסות, חשוב למצוא את האיזון הנכון בין קבלת מימון מבלי לפגוע ביושרה שלך. לאחר מכן, יהיה עליך להחליט על תאריך לכנס. הזמן הטוב ביותר לתזמן את הכנס הוא שישה חודשים עד שנה מראש.

אתר הכנס הוא מרכיב חיוני בהפקת הכנס. זה צריך להיות קל לניווט ולאפשר למשתתפים להירשם מראש. זה צריך להיות גם ייעודי דיגיטלי מדיה חברתית צוותי שיווק. צוותים אלה יכולים לעזור ליצור באז על הכנס שלך באינטרנט. בנוסף, הם יכולים לשתף פעולה עם סוכנויות שיווק כדי להבטיח שכנסים שלך משווקת היטב.

לפרטים נוספים: הפקת כנסים – upe.co.il/