חליטות צמחים

אם אתה תוהה מהן חליטות צמחים, קרא מאמר זה. תלמד מה עשבי תיבול אתה יכול להשתמש, ומה הם עושים בשבילך. חליטות צמחים הן דרך מצוינת להגדיל את המינון היומי של עשבי תיבול טריים, מבלי שתצטרך לבזבז הרבה כסף על תוספי מזון מהודרים. ניתן להשתמש בחליטות אלה מסיבות רבות ותופתעו מהיתרונות הבריאותיים שהם מספקים.

מהי חליטת צמחים?

חליטות צמחים חזקות יותר מתה ומכילות יותר פלבנואידים ופיטוכימיקלים. ניתן לצרוך אותם בכמויות קטנות, בדרך כלל פעם עד שלוש פעמים ביום. הם יכולים לעזור בשיפור איזון ההורמונים, איכות השינה ונוקשות דלקת מפרקים ניוונית. ניתן להשתמש בחליטות צמחים גם לטיפול בדיסמנוריאה ראשונית. תה אלה הם ריפוי מאוד ניתן ליהנות בכל עת של היום.

תה קמומיל הוא חליטות צמחים פופולרי. ניתן להשרות את התערובת למשך 5-10 דקות. לאחר מכן, מסננים אותו באמצעות מסננת תה. תה קמומיל יכול להיות מוגש חם או קר ואף יכול להגיע עם דבש. תה קמומיל ניתן ליהנות פעם ביום עבור יתרונות בריאותיים נוספים. החליטות טעים במיוחד לבריאות העיכול.

לבנדר הוא עשב פופולרי נוסף לחליטת צמחים. הוא תומך במערכת עצבים חזקה. זה ידוע גם כמפחית דלקת, מה שהופך אותו לבעל ברית מצוין בתקופות של לחץ או אי נוחות. מים ליטר אחד ואונקיה אחת של תמצית לבנדר הם כל מה שאתה צריך כדי להכין את החליטות שלך. ממלאים את הצנצנת עד שהיא מלאה. כדי להשיג את היתרונות המרביים, עדיף לתת לחליטות לשבת לפחות ארבע עד שש שעות.

עבור מה משמשים חליטות צמחים?

חליטות צמחים יש מספר יתרונות בריאותיים. הם יכולים לעזור בעיכול, להפחית את תסמיני הצרבת ולהילחם במתח. הם אלטרנטיבה מצוינת למשקאות המכילים קפאין או ממותקים. תה זה עשיר בנוגדי חמצון שיכולים להגביר את החסינות. יש להם גם תכונות לשיכוך כאבים. אלה היתרונות העיקריים של תה צמחים:

אניס הוא עשב בעל ריח מרגיע, דמוי ליקוריץ. זה מסייע לעיכול על ידי הרגעת הקיבה והקלה על כאבים. אניס יש השפעה מרגיעה על מערכת העיכול, ואת העלים והפרחים יש תכונות אנטי דלקתיות אנטיבקטריאלי. העשב טוב ללב ומקדם זרימת דם בריאה. זה גם מקדם עיכול ומונע עצירות.

לעשות חליטות צמחים רק עם עשבי תיבול שניתן לאכול. כמה עשבי תיבול יכול להזיק אם נלקח בכמויות גדולות. כמו כן, ניתן לקבל תופעות לוואי לא רצויות משילובם. לפני שתנסה תרופה צמחית חדשה, חשוב לחקור את המרכיבים. זמני השרייה והסכומים המוצעים לחליטות צמחים יסופקו במתכון. ניתן להכין חליטות צמחים באמצעות עשבי תיבול יבשים, אך עשבי תיבול טריים הם הטובים ביותר.

חליטות צמחים נצרכות לעיתים קרובות בבוקר ובלילה ויכולות לסייע במניעה וטיפול במצבים בריאותיים. שתיית כוס אחת או שתיים של חליטות צמחים בכל יום יכולה להיות בעלת השפעות בריאותיות מועילות. מחקרים מראים כי לתה קמומיל גרמני יש השפעה חיובית על רמת הסוכר בדם ומצב נוגד חמצון. תה נענע עשוי גם לשפר את איכות השינה ואת בקרת ההורמונים. תה ורדים נחשב כמועיל לדימנוריאה ראשונית. תה לימון ותה ג’ינג’ר  הראו תוצאות מבטיחות, אך הם עדיין צריכים להיות נתונים לניסויים מתמשכים בבני אדם.

מהם היתרונות הבריאותיים של חליטות צמחים?

חליטות צמחים נחשבות למשקאות בריאים בשל רמות גבוהות של פלבנואידים, פוליפנולים ופלבנואידים. שתיית כוס או שתיים של חליטות צמחים מדי יום יכולה להועיל להיבטים מסוימים של בריאות, כולל בקרת הורמונים ושליטה גליקמית. יתרונות בריאותיים אחרים עשויים לכלול שיפור איכות השינה ושליטה באיזון ההורמונלי. למרות מחקר נוסף נדרש כדי לקבוע אילו עשבי תיבול יש את היתרונות הבריאותיים הטובים ביותר, חליטות צמחים רבים ניתן להשתמש כדי למנוע מחלות שונות ולשפר את הרווחה הכללית.

למרות תה צמחים מכילים פיטוכימיקלים אבל לא כמו קפאין כמו תה ירוק, הם מכילים כמה פיטוכימיקלים. הם מקור טוב לביו-אקטיביים כמו גם נוגדי חמצון. משקאות אלה נהדרים להשגת צריכת הנוזלים המומלצת, למרות שהם אינם מוזכרים במפורש במדריך אטוול. תזונה בריאה דורשת 6-8 כוסות נוזלים בכל יום. תה ומים הם דלי שומן ואילו ניתן ליהנות ממשקאות ללא סוכר.

לפרטים נוספים: https://tealoverstlv.com/product/%D7%97%D7%9C%D7%99%D7%98%D7%AA-%D7%A6%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%9D/