מקום עלמה משלב סגנונות קלאסיים ומודרניים, עם גן שופע ושפע מקומות ישיבה עבור עד 1000 אורחים. שטח יפה מקיף את האגם היפה. אוכל כשר זמין גם באתר. המקום יכול לארח עד 650 אורחים, הן בתוך הבית והן בחוץ. זה יכול לשמש גם כמקום חתונה. המיקום של פטה-טיקבה נוח לכל הנוחיות המקומית.

חתונות יהודיות מסורתיות הן טקס קשה. הכלה חייבת לעבור אמבטיה טקסית, ללבוש רעלה, ולעקוב אחרי החתן שלה לחופה. הטקסט העברי של חוזה החתונה חייב להיות בעברית והטקס צריך להתקיים בארמית. צעירים ישראלים בוחרים בטקס שוויוני על פי כללי המסורת הדתית. בנוסף להיותם ביטוי להשקפותיהם הפוליטיות, חתונות אלטרנטיביות הן תגובה לתנועה רחבה יותר נגד כפייה דתית ואורתודוקסית.

לחץ כאן למציאת גן אירועים מתאים בפתח תקווה:

https://10comm.com/places.php?cat=1&city=petah-tikva

הלבן הוא מקום חתונה מודרני בסגנון בוטיק הממוקם במועדון הקצינים הבריטי לשעבר. אורחים יכולים להיות לא רשמיים ככל שירצו, בזמן שהם מכבדים את הזמן והמקום. הלבן הוא המקום האידיאלי לחתונה בסגנון מסורתי או רומן מינימליסטי, מודרני. המקום ידידותי לכלבים, ותפריטים טבעוניים וצמחוניים זמינים תמורת תשלום.

אתה יכול לבחור מחתונה על חוף הים או בסגנון עירוני בפתח תקווה. מיקום החוף הוא בחירה מצוינת אם אתה מחפש לערוך את החתונה שלך בסביבה היסטורית. אם אתה רוצה לחגוג טקס רומנטי מוקף ביופי טבעי, פתח תקווה הוא המיקום המושלם. האורחים ייהנו מהנוף המדהים של הים התיכון בשעה שהם קרובים לתל-אביב או לירושלים.

חרף העובדה שהחתונה היהודית נחשבת למנהג מסורתי, זוגות רבים מעדיפים לקיים את חתונתם במקום אחר. לבני הזוג הטריים יש אפשרות לבחור מקום אחר בפטא טיקבה, בהתאם להעדפותיהם. בפתח תקווה ניתן למצוא מקום בסגנון בוטיק, יש חללים בתוך הבית ומחוץ שניתן להשתמש בהם במהלך היום לרחבת ריקודים. העיר נמצאת 50 ק "מ בלבד מתל-אביב, מה שהופך אותה לנוחה לאורחים להגיע למקום.

אזור פטע טיקאבה הוא ביתם של כמה חופים יפים, בין אם אתם מחפשים מקום אלגנטי או טקס פשוט על החוף. אחד המקומות הפופולריים ביותר בישראל לחתונות הוא הקוכאב היאם. עם אזורים פנימיים וחיצוניים, הקוכאב מארח עד 1,500 אורחים, ויש לו מיקום צדדי-צוק לטקס רומנטי. לקוטל יש גם נוף ים יפהפה.

הגבלת החתונה של פטאה טיקאבה היא 100 אנשים. ממשלת ישראל הגבילה את מספר האנשים שיכולים להשתתף בטקס. כתוצאה מכך, אם אתה מתכנן חתונה בפטא טיקאבה, תצטרך להיות מסוגל להכיל מספר זה של אורחים. יש גם מקום מגורים לאורחים. אזור מרכז העיר הוא ביתם של מגוון בתי קפה ומסעדות.

ההיסטוריה והמורשת העשירים של העיר עשירים גם במגוון תרבותי. רוב האוכלוסייה היהודית של פטע טיקאבה היא ממוצא מזרחי. זוהי קבוצה של אנשים ממוצא צפון אפריקאי ומזרח תיכוני. החתונה של פטאח טיקאבה היא חגיגה רב תרבותית שיש לה אווירה ברורה. בנוסף לאוכל והתרבות המסורתיים, האתניות הייחודית של העיר משתקפת בחתונה.

לפני שתחליט על מקום, תן דעתך למספר האורחים ולגודל החתונה. בדרך כלל, חתונה בישראל היא אינטימית. המקום צריך להיות גדול מספיק כדי להכיל את כל האורחים במיקום נוח לקבלת הפנים. אם אתם עורכים חתונה גדולה, המקום צריך להיות גדול מספיק עבור בני הזוג ואורחיהם. החתן והכלה חייבים גם להסכים על המיקום והגודל של רשימת האורחים.